Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for quick important messages such as promotions or cookie notices.

Felix

Marka: Felix
Felix Karışık Paket Pouch Kedi Konservesi 20 X 100 gr Purina Felix 20'li Karışık Paket Pouch Kedi Konservesi Felix konserveleri kedilerin keyifle yiyecekleri lezzette Purina kalitesinde üretilmiştir. Felix kedi konserveleri bir kedinin günlük besin ihtiyaçlarının tamamını karşılar.   Gebe..
83,90₺
Marka: Felix
Felix Kuzu Etli Pouch Kedi Konservesi 100 gr x 20 Adet;Felix Kuzu etli kedi konservesi kedilerin keyifle yiyecekleri lezzette Purina kalitesinde üretilmiştir. Felix kedi konserveleri bir kedinin günlük besin ihtiyaçlarının tamamını karşılar. Gebelik ve emzirme döneminde kedilerin protein ve besinsel..
74,75₺
Marka: Felix
Felix yetişkin kediler için somonlu yaş kedi maması pouch 100 gr x 20 adet Yetişkin ortalama bir kedi için (4kg), 2 ayrı öğün halinde 3-4 paket ile besleyiniz. Beslenme değerleri normal çevre şartlarında, ortalama aktivitedeki kediler için belirlenmiştir. Bu değerler kedinizin kendi ihtiyaçlar..
77,42₺
Marka: Felix
Felix Tavuklu Pouch Kedi Maması 100 Gr X 20 Adet Purina Felix Tavuklu Kedi Yaş Maması 100 Gr Felix tavuk Etli kedi konservesi kedilerin keyifle yiyecekleri lezzette Purina kalitesindeüretilmiştir.felix kedi konserveleri br kedinin günlük besin ihtiyaçlarının tamamını karşılar.gebelik ve emzirme dö..
72,52₺
Marka: Felix
Purina Felix Tavuklu Yaş Kedi Maması 100 gr (6 Al 5 Öde)Felix tavuk Etli kedi konservesi kedilerin keyifle yiyecekleri lezzette Purina kAlitesinde üretilmiştir. Felix kedi konserveleri bir kedinin günlük besin ihtiyaçlarının tamamını karşılar. Gebelik ve emzirme döneminde kedilerin protein ve besi..
38,14₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)