Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for quick important messages such as promotions or cookie notices.

Erken Öğrenme & Eğitici Oyuncaklar

Colorful Cups ( Bardak Oyunu) Nasıl Oynanır? Bardakları, oyun görev kartlarını ve zili kutudan çıkarıp oyuncuların ortasında düz bir zemine yerleştirin. Oyunculara her renk bardaktan birer adet dağıtın. (Her oyuncuda toplamda 5 farklı bardak olmalıdır.) Oyun kartlarını kapalı olarak oyuncula..
44,40₺
Dedektif Kartal Göz Oyunu Nasıl Oynanır? Kartal Göz oyununda 55 kart, 4 oyun şablonu ve 1 adet zil bulunmaktadır. Oyun zorluk derecesine göre 2’ye ayrılır. Öncelikle kartlar görülecek şekilde üst üste ortaya yerleştirilir. 4 şablon da görseldeki gibi yerleştirilir. Zil herkesin ulaşa..
44,40₺
Marka: DİĞER
Diy-toy Manteyik 3'lü Eğlenceli set Manyetik Tahta Hediyeli içindekiler Setin içinde 3 Farklı Magnet Kutusu, Ayaklı Manyetik Yazı Tahtası ve yazıp silinebilen kalem bulunur...
49,74₺
DİYTOY MANYETİK ALFABE - 68 PARÇALI YENİ MODEL 2 SET - TÜRKÇE-İNGİLİZCE Çocukların büyük eğlencesi Manyetik Sayılar !** Manyetik Tüm Yüzeylerde kullanılabilir.  Yeni Seri Manyetik Alfabe 2 Set Türkçe-İn..
17,71₺
DİYTOY MANYETİK MEYVELER SEBZELER - 26 PARÇA **Çocukların büyük eğlencesi Manyetik Sayılar !** Manyetik Tüm Yüzeylerde kullanılabilir.  Manyetik Meyveler Sebzeler 26 parçadan  oluşmaktadır. Ürün Özellikleri * 26..
17,71₺
DİYTOY MANYETİK SAYILAR - 51 PARÇALI YENİ MODEL   **Çocukların büyük eğlencesi Manyetik Sayılar !**   Manyetik Tüm Yüzeylerde kullanılabilir.    Yeni Seri Manyetik Sayılar 51 Parçadan oluşmaktadır. 35 Parçalı Eski Model..
17,71₺
DİYTOY MANYETİK TAŞITLAR - 30 PARÇA   **Çocukların büyük eğlencesi Manyetik Sayılar !**   Manyetik Tüm Yüzeylerde kullanılabilir.    Manyetik Taşıtlar 30 parçadan  ..
17,71₺
Fisher Kids Eşleştirme Oyun Seti 140 Parça Türkçe-İngilizce   140 Parça 4 Farklı Küme 18 Ay ve üzeri için uygundur.  Zeka gelişimini destekler.  Nasıl Oynanır? Dört farklı kategoride hazırlanmış kartlardan &ou..
26,61₺
Learning Toys Geometrical Shape Building Block Ürün Ölçüsü: 15 x 15 cm . Toplam 10 parçadan oluşmaktadır.  Geometrik şekillerin bebeklerin aydınlanma sürecine girmesinde büyük katkısı vardır.  Öncelikle uygun şekli eşleştirmeyi dev..
26,61₺
Hanoi Kuleleri Zeka Oyunu Matematiksel zeka oyunu olan hanoi kuleleri çocukların matematiksel zekasını, mantıksal algıyı, şekilsel algıyı koordinasyon ve oyun kurabilme gibi kazanımlar sağlayan müthiş bir oyundur. Bulmaca meraklıları için hanoi oyununu çözmek bü..
23,05₺
Laço Manyetik Tablet Mavi  Manyetik Tablet ile çocuklar harfleri, sayıları, işlemleri eğlenerek öğrenecek. Yazı kalemi ile hayal güçleri kullanarak istediklerini çize bilecekler. Eğitim köşesi ile mevsimleri, renkleri ve çarpma tablosunu &ou..
26,61₺
Laço Manyetik Tablet Pembe Manyetik Tablet ile çocuklar harfleri, sayıları, işlemleri eğlenerek öğrenecek. Yazı kalemi ile hayal güçleri kullanarak istediklerini çize bilecekler. Eğitim köşesi ile mevsimleri, renkleri ve çarpma tablosunu öğr..
26,61₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)